Sensei Klubu Kendo Dragons:

Julian Górski - 4 dan kendo


Praktykuje szermierkę japońską od ponad 16 lat.​ Doświadczony zawodnik, instruktor oraz manager klubów kendo:​ Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo (2004-2013)​ oraz  Klub Kendo Ryushinkai (2013-2020)​, gdzie był także liderem i kapitanem drużyny. W 2017 roku otrzymał nagrodę Prezydenta Wrocławia za osiągnięcia trenerskie w klubie Kendo Ryushinkai. Posiada licencję Polskiego Związku Kendo.

„Praktyka kendo, zarówno ta zawodnicza, jak i trenerska pokazuje, jak bardzo ważne jest powiązanie indywidualnej drogi z wartościami grupy wspólnoty. Wierzę, że moje doświadczenie, które nabyłem na treningach w Polsce, Europie oraz Japonii, umożliwi mi współtworzenie oraz dowodzenie jednym z najlepszych klubów kendo.”

Maciej Jasik - 3 dan kendo


Od kilkunastu lat trenuje regularnie kendo oraz iaido. Swoją drogę kendo rozpoczął we Wrocławskim Stowarzyszeniu Kendo, gdzie pełnił również funkcję instruktora, następnie od 2014 roku w klubie Ryushinkai. Posiada licencję Polskiego Związku Kendo.

Od 2010 roku odwiedza Japonię 2 razy do roku, gdzie bierze udział w szkoleniach pod okiem Horiguchi Hisao Sensei (7 dan kendo). Prywatnie, miłośnik kultury oraz języka japońskiego.

Wiktor Wiewiórski - 2 dan kendo


Doświadczony zawodnik​. Członek klubu kendo Ryushinkai od 2013 do 2020 roku, w którym pełnił również funkcję instruktora sekcji dziecięcej. Założyciel i trener sekcji dziecięcej w klubie Kendo Dragons. Posiada licencję Polskiego Związku Kendo.
Klub Kendo DRAGONS Wrocław

Znajdziesz nas na Facebooku, Instagramie, a wkrótce również na YouTube. Polub nasze profile społecznościowe i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami z życia klubu!